Tragiczny finał jazdy na podwójnym gazie (FOTO)

43-letni mężczyzna kierujący pojazdem miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Uderzył w forda i wpadł do rowu. Poszkodowany w zdarzeniu kierowca forda z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło o godzinie 12 w miejscowości Smólsko Duże.

43-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który kierował wolkswagenem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w forda, a następnie zjechał do przydrożnego rowu.

Tuż po zdarzeniu, tą trasą jechali policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie. Widząc zdarzenie natychmiast zatrzymali się, by udzielić pomocy uczestnikom zdarzenia.

Na widok umundurowanego policjanta 43 letni kierowca volkswagena próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Dyżurny na miejsce skierował policjantów wydziału ruchu drogowego oraz funkcjonariuszy grupy dochodzeniowo-śledczej biłgorajskiej komendy, którzy wykonywali dalsze czynności.

Badanie wykazało, że 43-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. 44 letni mieszkaniec Zamościa, który kierował fordem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

Czytaj również: XXII Lubelskie Święto Chleba w Skansenie (Program)

Funkcjonariusze zajmują się ustalaniem i wyjaśnianiem dokładnych okoliczności zdarzenia.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *