TVP przechodzi samo siebie w obronie Jarosława Kaczyńskiego. Takiej propagandy nie powstydziłby się Najwyższy Przywódca Kim Dzong Un

„Wiadomości” na TVP z 13. kwietnia przejdą do historii. Takiej propagandy Polacy nie widzieli lat. Przypominają się słowa piosenki: „Szklana pogoda
Szyby niebieskie do telewizorów”. Portal Najwyższy Czas nie pozostawia suchej nitki na propagandzie TVP.

10 kwietnia, pomimo zakazu odwiedzin zmarłych na cmentarzach, Jarosław Kaczyński jak gdyby ponad prawem, które jego partia ustanowiła, wjechał limuzyną na teren Cmentarza Powązkowskiego w Warszawie w obstawie ochroniarzy.

Niepełniący żadnej funkcji w rządzie Kaczyński miał sprawować wtedy obowiązki państwowe. Według narracji TVP była to ponoć oficjalna wizyta na grobach ofiar katastrofy smoleńskiej. Tylko, że prezes partii rządzącej odwiedził grób matki, która w Katastrofie nie zginęła.

„Media liberalne, w tym TVN, nawet w czasie Świąt Wielkiej Nocy nie zrezygnowały z ataków na prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego” – pisze portal tvp.info.

Redaktor portalu nczas.com parafrazuje te słowa następująco: „Jarosław Kaczyński nawet w czasie Świąt Wielkiej Nocy nie zrezygnował z pogardy wobec zwykłych Polaków i stawiania się ponad prawem”.

„Jarosław Kaczyński odwiedza groby ofiar katastrofy co roku” pisze dalej tvp.info. Również tych słów nczas.com nie pozostawia bez komentarza: „No i świetnie. Złoty człowiek. Tylko w poprzednich latach nie było epidemii koronawirusa. Przypomnijmy też, że Jadwiga Kaczyńska nie zginęła w katastrofie rządowego Tupolewa.”

TVP zachwyca się również faktem, że za kwiaty Kaczyński zapłacił przecież z własnej kieszeni. Piękny gest Panie prezesie, cieszymy się, że przynajmniej tym razem nie wyciągnął Pan pieniędzy z kieszeni Polaków!

Czytaj także: Rzecznik Policji sugeruje pałowanie Polaków za nieprzestrzeganie kwarantanny? [WIDEO]

Całą propagandę redaktor Najwyższego Czasu kwituje komentarzem: „Niepełniący żadnych funkcji w rządzie prezes PiS pełnił na cmentarzu obowiązki państwowe. Dlatego mógł zignorować obostrzenia, co dla zwykłego obywatela skończyłoby się karą pieniężną. Pan prezes jest tak wspaniałomyślny, że kwiaty na grób matki kupił za własne pieniądze, a nie za partyjne. No, a tak w ogóle to w czasie Wielkiejnocy pana prezesa atakować nie wolno i już!”

Źródło: Portal Najwyższy Czas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *