TYLKO TERAZ! Promocje w księgarni Ojca Rydzyka! Różaniec za 130 zł!

W 1995 r. ojciec Rydzyk doprowadził do powstania Fundacji Nasza Przyszłość, która zajmuje się m.in. dystrybucją książek, poprzez internetową księgarnię. Księgarnia „Splendor” sprzedaje jednak nie tylko książki, ale także m.in. różańce. Produkt jest teraz w promocji.

Ksiądz Rydzyk jest twórcą wielu projektów, w tym m.in. znaną słuchaczom Radia Maryja fundację, prowadzącą księgarnię „Splendor”. W księgarni można kupić książki o tematyce religijnej, ale i nie tylko.

Oprócz książek w ofercie księgarni znajdują się także inne przedmioty. Przykładem są choćby różańce.

Obecnie ma miejsce promocja, w czasie której możemy nabyć jeden z nich w cenie 130 zł. To jednak nic, bo różaniec w „normalnej” cenie kosztuje bagatela 179,90 zł! Na szczęście można kupić dużo tańszy różaniec, który kosztuje 80 zł. Cena poza promocją wynosi 119,90 zł.

Wśród książek natomiast, których sprzedażą głównie zajmuje się sklep internetowy, jest także „Świat maryjnych objawień”. Teraz za jedyne 149 zł. Cena regularna – 200 zł.

Czytaj więcej: Nowe ognisko koronawirusa w Lubelskim! Już 59!

Co jeszcze oferuje sklep? Poza promocją m.in. nalewkę z rzęsy wodnej „Vichtosan” – za 89 zł, figurkę Matki Bożej Niepokalanej – za 300 zł, krem fiołkowy intensywny (50 ml) – za 150 zł, a także obraz „Nasza Pani z Tihaljiny” (50×70) – za 249 zł. Ciekawy produkt to także nalewka na odporność, za 75 zł.

Źródło: o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *