UWAGA! Zmiany w ruchu drogowym – Al. Racławickie, ul. Lipowa, ul. Krakowskie Przedmieście

Od jutra (29 września) nastąpi zamknięcie Al. Racławickich od strony Ogrodu Saskiego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do hotelu Mercure. Ruch będzie się odbywał drugą stroną jezdni.

Z kolei od czwartku (1 października) otwarty zostanie jeden pas ruchu ul. Lipowej, po stronie ul. Sądowej. Co ważne, będą z niego mogły korzystać w obu kierunkach tylko i wyłącznie pojazdy komunikacji miejskiej.

Dodatkowo, od 1 października nastąpi zamknięcie wlotu ul. Krakowskie Przedmieście w Al. Racławickie. Prace drogowe prowadzone będą po stronie ul. Wieniawskiej. W kierunku centrum ruch będzie się odbywał normalnie, natomiast w kierunku przeciwnym (w stronę Al. Racławickich) wyznaczono objazd ulicami: Ewangelicka, Tramecourta, Leszczyńskiego i Długosza.

Czytaj również: Pszczółki najlepsze w Toruniu!

Jadąc od strony al. Solidarności, na ul. Lubomelskiej (przed ul. Czechowską oraz przed ul. Leszczyńskiego) kierowcy będą informowani o objeździe w stronę Al. Racławickich. Ponadto, z ul. Krakowskie Przedmieście jadąc od strony Placu Litewskiego w kierunku ul. Lipowej pojedziemy ul. Chopina i Okopową.

Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *