Warsztaty malowania kawą w Via Italia! Zapisz się!

Czy kawę można tylko pić? Otóż nie! Będziecie mogli się o tym przekonać osobiście już 24 września o 16.30 w prawdziwie włoskim miejscu Via Italia przy Archidiakońskiej 6 w Lublinie.

Tego dnia odbędą się warsztaty malowania kawą połączone z degustacją flagowych włoskich produktów Via Italia. Via Italia powstało z uwielbienia włoskich smaków i oryginalnych produktów w połączeniu z pasją jedzenia i gotowania.

Malowanie kawą jest bardzo podobną techniką do malowania akwarelą. Robimy kilka ekstrakcji kawy (espresso) o różnym stopniu intensywności kawy i w ten sposób otrzymujemy ciekawe odcienie – tłumaczy organizatorka Monika Maria Zając.

Tym razem warsztaty odbędą się z degustacja oryginalnych produktów włoskich które sprowadzamy od naszych przyjaciół – dodaje.

-Warsztaty są bardzo ciekawe bo nawiązują do trendów eko. Zamiast chemicznych farb użyjemy kawy. Nie spotkaliśmy się jeszcze z tego typu warsztatami. Warsztaty poprowadzi Pani Anna Syta – absolwentką Historii Sztuki na KUL ,więc będą to zajęcia z profesjonalistą. – podsumowuje Monika Maria Zając.

W sklepie stacjonarnym kupicie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia extra vergine, sery owcze i kozie z serca Toskanii, świeże i suche makarony, miody bio, kawę, mąkę, słodycze, oliwki, octy i całe mnóstwo innych pyszności prosto z Włoch.

-Produkty, które pokochali lublinianie to zdecydowanie oliwa z oliwek extra vergine i cała gama włoskich serów. Nie można też zapomnieć o bardzo cenionych blandach kawy włoskiej, która to będzie królować na warsztatach 24.09.2020 o godzinie 16.30 – podsumowuje działalność sklepu organizatorka warsztatów, Monika Maria Zając.

Czytaj również: Remont na Racławickich i Lipowej. Ulice będą zamknięte na dłużej!

Zainteresowanych warsztatami prosimy o zapisy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *