Weekendowe atrakcje na dachu VIVO! Lublin!

Taras widokowy w VIVO! Lublin ruszył pełną parą. Na ostatnim piętrze obiektu, tak jak w ubiegłym roku, miłośnicy rozrywki na świeżym powietrzu spędzą kreatywny i bardzo aktywny czas. Od 2 lipca, w każdy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę będą się tu odbywać kolejno: seanse filmowe, pokazy i występy, cykle treningów, a także rodzinne spotkania i warsztaty. W tym sezonie wydarzenia zaplanowano ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa. Udział w zabawach zorganizowanych w ramach „Tarasu pełnego atrakcji” jest bezpłatny.

Do miasta powraca ich ulubiony cykl, „Taras pełen atrakcji”, który potrwa aż do końca sierpnia. Projekt startuje już w najbliższy czwartek.

Jakie niespodzianki na ten tydzień przygotowali organizatorzy? Zobaczmy, zapowiada się naprawdę obiecująco! 2 lipca o godz. 21.00 zadebiutuje tegoroczna odsłona Kina Letniego. Plenerowe seanse w VIVO! rozpocznie projekcja anglojęzycznej komedii kryminalnej, „Bad guys”.

Nazajutrz, 3 lipca, dach obiektu od godz. 18.00 zamieni się w strefę pokazów i występów – umiejętności prezentować będzie tu iluzjonista Karol Sanetti. Podczas kolejnych rozrywkowych piątków pojawią się również barmani oraz aktorzy teatru improwizowanego, Poławiacze Pereł Improv Teatr.

4 lipca, w godz. 9.00-12.00, na tarasie zapowiada się iście sportowe przedpołudnie. Przewidziano m.in. zajęcia dla zdrowego kręgosłupa, jogę dla najmłodszych, ćwiczenia z trenerem personalnym oraz trening dla kobiet w ciąży. Podsumowaniem pierwszego weekendu pełnego atrakcji będzie rodzinna niedziela i towarzyszące jej niespodzianki.

5 lipca, w godz. 10.00-14.00, miłośnicy prośrodowiskowych rozwiązań wezmą udział w warsztatach ekologicznych, podczas których własnoręcznie wykonają las w naczyniu oraz naturalne kosmetyki. Na miejscu pojawią się także specjaliści od jednośladów, którzy zaprezentują rowerowe niezbędniki.

Szczegóły wakacyjnych aktywności na tarasie widokowym VIVO! Lublin znaleźć można na stronie internetowej vivo-lublin.pl oraz profilu Facebook.

Wszystkie wydarzenia odbędą się z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Na miejscu zachowywane będą szczególne środki ostrożności – do dyspozycji gości pozostanie płyn do dezynfekcji rąk, a w czasie zajęć siedzących pomiędzy niespokrewnionymi uczestnikami utrzymana zostanie 2-metrowa, bezpieczna odległość.

Czytaj również: Kino plenerowe w Lublinie!

Ogólnodostępny taras odwiedzać można codziennie w godzinach otwarcia obiektu, w tym w niedziele niehandlowe. Znajduje się tu część wypoczynkowa, ławki, plac zabaw dla dzieci i zewnętrzna siłownia a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie.

Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *