WHO PODAŁO, KIEDY ZDEJMIEMY MASECZKI!!!

Przedstawicielka WHO podała datę zdjęcia maseczek!

Koronawirus utrzyma się do 2020 roku. Jak twierdzi Soumya Swaminatham, naprawdopodobniej obowiązek noszenia maseczek utrzyma się przez następne dwa lata.

-Nie należy się spodziewać, że liczba dawek szczepionek na COVID-19 będzie na tyle duża, by życie wróciło do normalności przed 2022 rokiem- powiedziała Swaminatham.

Według Suomyi Swaminatham, jest to możliwe ze względu zbyt niską liczbę szczepionek. Inicjatywa działająca w ramach WHO – Covax – zajmuje się gromadzeniem środków, mających zapewnić jednakowy dostęp do szczepionki przeciw SARS-CoV-2 wszystkim krajom, bez względu na stopień ich rozwinięcia i zamożności. Jak twierdzi członkini WHO, do połowy 2021 r. Covax uda się zgromadzić jedynie setki milionów dawek szczepionki. Oznacza to, że do tego czasu ich liczba – dostępność będzie zbyt niska, by zrezygnować z dotychczasowych obostrzeń sanitarnych. Wśród nich wymienia między innymi noszenie maseczek w przestrzeni publicznej i zachowanie dystansu społecznego. Sytuacja ma zmienić się dopiero wraz z chwilą zgromadzenia co najmniej dwóch miliardów dawek.

Czytaj więcej: Siły USA będą mogły zająć twoją prywatną nieruchomość gruntową!!!

Sposób w jaki ludzie to przedstawiają, że w styczniu będą szczepionki dla całego świata i rzeczy zaczną wracać do normy – to tak nie zadziała- twierdzi Swaminatham.

Źródło: Wiadomości Radio Zet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *