WIZERUNKOWA WPADKA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO!

Politycy spotkali się w Pałacu Prezydenckim, by omówić bieżące sprawy stolicy. Obaj wyszli zadowoleni, ale nie obyło się bez wpadek. Faux-pas na salonach zaliczył Rafał Trzaskowski.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda w końcu po zakończonej kampanii wyborczej zasiedli przy wspólnym stole. Politycy spotkali się, by omówić obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. Andrzej Duda po spotkaniu zdradził, że nie był to jedyny temat do rozmów.

Kiedy w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z tego wydarzenia, internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół. Uwagę przyciągnęły buty Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy na tak ważne spotkanie do garnituru dobrał obuwie kultowej marki „Dr. Martens”. W internecie natychmiast pojawiły się komentarze o wpadce polityka.

Dr Irena Kamińska-Radomska nie ma wątpliwości co do tego, że Rafał Trzaskowski na tę okazję powinien wybrać inny model butów. – Absolutnie tak nie wypada. Nawet nie trzeba pytać o strój, kiedy zaprasza nas prezydent. Na takie spotkania zakładamy garnitur, białą koszulę, krawat, czarne skarpety i czarne wiązane buty. Zasady są proste, jeśli ich nie przestrzegamy, jest to faux-pas – zaznacza specjalistka od etykiety.

Czytaj więcej: ZAATAKOWAŁ TRZASKOWSKIEGO! BYŁO GORĄCO!

Specjalistka zastrzega również, że takie połączenie jest nieodpowiednie nie tylko na spotkanie z prezydentem, ale na każde oficjalne wyjście. Jeśli decydujemy się na garnitur, to buty również muszą być eleganckie, w przeciwnym razie łamiemy dress code.

Źródło: WP Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *