Włosi oferują darmowe wakacje!

Mała miejscowość w regionie Molise na południu Włoch oferuje darmowe. To kolejny element promocji niewielkiego regionu, który postanowiono reklamować wykorzystując popularne, żartobliwe włoskie powiedzenie: „Molise nie istnieje”.

W związku z epidemią koronawirusa i zapaścią gospodarki turystycznej, Włosi decydują się na przeróżne kroki, by ratować turystykę.

San Giovanni in Galdo koło Campobasso liczy 600 mieszkańców i w ramach lokalnego projektu „Sprezentuj sobie Molise” oferuje darmowe pakiety wakacyjne latem tego roku.

Ci, którzy skorzystają z tego zaproszenia, zatrzymają się w domach historycznego warownego miasteczka, słynącego z sugestywnej, malowniczej scenerii.

Czytaj również: Putin opublikował artykuł, w którym oskarża Polskę o tragedię w 1939 roku!

„Oferujemy prawdziwy urlop gratis, a cel tego jest jasny: przywrócić życie małym i nieznanym miejscowościom w Molise i sprawić, by odkryli je włoscy i zagraniczni goście w zerowym roku dla światowej turystyki, w którym z powodu kryzysu epidemiologicznego złamane zostały wszystkie tradycyjne schematy wakacji” – wyjaśnili pomysłodawcy inicjatywy z San Giovanni in Galdo.

Źródło: onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *