Wróci nauka zdalna w szkołach i na uczelniach!

Pracownik UMCS poinformował nas anonimowo o tym, że według jego informacji, wróci nauczanie zdalne. Podał datę!

-Mówi się o całkowitym zamknięciu szkół oraz uczelni już od 19 października. Sytuacja w Polsce jest bardzo napięta i jest duża szansa, że właśnie z przyszłym poniedziałek wszyscy przejdą na nauczanie zdalne – tłumaczy pracownik UMCS.

Zapytaliśmy mężczyznę, skąd ma takie informacje:

-Pracownik ministerstwa zdrowia podał taką informację. Podobno toczą się już prace nad przekazaniem tej informacji do opinii publicznej.

Kiedy dopytujemy, kto dokładnie udzielił mu takich informacji, pracownik nabiera wody w usta.

Koronawirus znowu atakuje

14 października przybyło rekordowe 6526 przypadków zakażeń, zmarło 116 osób. To dane z dzisiejszego raportu opublikowanego przez Ministerstwo Zdrowia. 

W środę resort zdrowia poinformował o 6526 nowych zakażeniach (wykonano 43,8 tys. testów). To najwięcej od początku epidemii Covid-19 w Polsce. Poprzedni rekord w dobowym przyroście liczby zakażeń padł w sobotę 10 października. Wówczas MZ poinformowało o 5300 nowych zakażeniach.

W ciągu ostatniej doby najwięcej przypadków zarejestrowano na Mazowszu (1188) i w Małopolsce (1137). Dla porównania: wczoraj resort zdrowia informował o 5 068 nowych zakażeniach w skali całego kraju. Najgorzej było w Małopolsce, gdzie wykryto 898 przypadków.

W ciągu ostatniej doby na Covid-19 zmarło łącznie 116 pacjentów.

Z powodu koronawirusa w szpitalach jest obecnie 6 084 pacjentów, u których potwierdzono zakażenie, a aż 467 z nich jest pod respiratorem. W tym momencie na kwarantannie jest już 249 349 osób. 

Czytaj więcej: Srogie obostrzenia na Bogdance! Będziecie zaskoczeni!

Od czasu zarejestrowania w Polsce pierwszego zakażenia (4 marca) potwierdzono w sumie 141 804 zakażeń, 3 217 pacjentów zmarło, a wyzdrowiało 83 847 zakażonych. Szczegółową mapę dotyczącą zakażeń w Polsce i na świecie znajdziesz tutaj: Koronawirus w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *