Wujek oszalał! Zabił 4 dzieci! Masakra

Napastnik zadźgał nożem pięć osób, w tym czwórkę dzieci. Kolejne pięć osób jest rannych.

Straszna tragedia miała miejsce w północnej dzielnicy Paryża Noisy-le-Sec. W serii ataków przy użyciu noża i młotka zginęło pięć osób, w tym czworo dzieci. W wyniku wydarzenia poważnie ucierpiało także pięć innych osób.

Wszystkie ofiary pochodziły z jednej rodziny. Ataku miał dokonać pochodzący ze Sri Lanki wujek. Krewny wpadł w szał i zaczął mordować swoją rodzinę.

Do wydarzenia doszło w pawilonie przy ulicy Emmanuela Arago. Późnym rankiem do pobliskiego baru przyszedł zakrwawiony chłopak, prosząc o pomoc. Powiedział kierownikowi zakładu, że jego wujek „oszalał” i zaatakował resztę swojej rodziny „nożem i młotkiem”.

Napastnik został znaleziony nieprzytomny. Obok niego leżały przedmioty zbrodni, młotek i nóż. Francuski dziennik „Le Parisien” wskazuje, że prawdopodobnie doszło do awantury na tle rodzinnym.

Czytaj więcej: Bomba domowej roboty!

Wśród zabitych są dzieci w wieku od zaledwie kilku miesięcy do 14 lat. Troje dorosłych i dwóch nastolatków w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Francuska policja wszczęła śledztwo w tej sprawie, funkcjonariusze nie informują jednak o dalszych szczegółach i okolicznościach rodzinnego koszmaru.

Źródło: o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *