ZAKRWAWIONY MĘŻCZYZNA NA CHODNIKU W LUBLINIE

Przy ulicy Turystycznej na chodniku leżał zakrwawiony mężczyzna, a obok niego znajdował się nóż. Obywatele Mołdawii oskarżeni!

Do zdarzenia doszło przy ul. Turystycznej w Lublinie. Policjantka Komendy Powiatowej Policji we Włodawie asp. szt. Magdalena Marszałek, jadąc w czasie wolnym, samochodem zauważyła leżącego na chodniku zakrwawionego mężczyznę. Ze swojego auta wyjęła sterylny materiał i razem z kobietą zatamowały krwawienie.

W pobliżu poszkodowanego zauważyła leżący na ziemi nóż oraz ślady krwi. Przy budynku stojącym nieopodal stało dwóch mężczyzn, których ranny wskazał jako sprawców ugodzenia. Zostali oni zatrzymani.

Na miejsce przyjechała wezwana załoga karetki pogotowia oraz umundurowany patrol Policji. Ranny mężczyzna został przekazany pod opiekę medykom i zabrany do szpitala.

Zatrzymanymi mężczyznami okazali się dwaj obywatele Mołdawii w wieku 48-lat. Z uwagi na silny stan upojenia alkoholowego trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj po wytrzeźwieniu z ich udziałem będą prowadzone dalsze czynności procesowe.

Czytaj więcej: SZUMOWSKI ZAPOWIADA DUŻY WZROST ZACHOROWAŃ

Rannym mężczyzną również okazał się obywatel Mołdawii. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: Lubelska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *