Zamość: Czeczeńcy pobili młodego chłopaka. [WIDEO]

Grupa młodych ludzi pobiła mieszkańca Zamościa. Całe zajście w relacji na żywo na Facebooku dokumentowała dziewczyna, która towarzyszyła oprawcom.

Młody mieszkaniec Zamościa został zaatakowany przez chłopaka w asyście dwóch innych mężczyzn i kobiety. Agresywny napastnik bił go i kopał po całym ciele. Powodem była kłótnia do której doszło na forum internetowym.

Nagranie zostało udostępnione w internecie przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Sprawców namierzono. To czworo młodych mieszkańców Warszawy narodowości czeczeńskiej.

„Nie licząc się z obowiązującymi w trakcie epidemii przepisami, grupka patostreamerów przemieszcza się po mieście napadając na rówieśników i ich okradają. Przestępcy swoje pobicia transmitują w sieci, by dodatkowo otrzymać w zamian od widzów pieniądze” – przekazał informacje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Pobity nastolatek doznał obrażeń ciała w postaci wybitych zębów, złamanej szczęki oraz potłuczeń całego ciała. Podczas całego zajścia, Młodzi Czeczeńcy ukradli poszkodowanemu telefon.

Czytaj także: Na prywatną działkę można wejść bez zgody właściciela. Nowe przepisy

Dziewczyna, która towarzyszyła sprawcom wyjaśniła, że: „było to normalne zachowanie”, oraz dodała: „to nic dziwnego, gdyż było wiadomo, że dostanie”.

Źródło: Youtube, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *