Zboczeniec zaatakował dziecko!

W Krzczonowie mężczyzna zaatakował 10 letniego chłopca i próbował wykorzystać go seksualnie. Chłopcu udało się uwolnić. Kilka godzin później policjanci zatrzymali napastnika.

Zatrzymany 35-latek z powiatu lubelskiego jest już w więzieniu. Trafi do prokuratury, gdzie po przesłuchaniu usłyszy zarzuty. Odpowie za napaść, do której doszło w środę ok. godz. 18, niedaleko Krzczonowa. 10-letni chłopiec jechał rowerem – drogę zablokował mu motocyklista. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wszystko rozegrało się w ustronnym miejscu. Napastnik zdjął spodnie i złapał chłopca. Próbował zmusić go do tzw. innej czynności seksualnej. Chłopiec jednak skutecznie się opierał.

W pewnej chwili napastnik zrezygnował z dalszych prób. Zagroził chłopcu, że zrobi mu krzywdę, jeśli powie komuś o całym zajściu. 10-latek uciekł i powiadomił o wszystkim mamę, która zawiadomiła policję.

– Chłopiec dobrze zapamiętał twarz napastnika, oraz motocykl, którym się poruszał. To pomogło w szybkim ustaleniu sprawcy – informuje Kamil Gołębiowski, rzecznik KMP w Lublinie.

Kryminalni z Komendy w Lublinie wspierani przez policjantów z Bychawy oraz Świdnika bardzo szybko wpadli na trop sprawcy. Kluczowe okazały się tu informacje uzyskane od dyżurnego z II komisariatu. Już po około trzech godzinach mężczyzna został zatrzymany. 35-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego trafił do policyjnej celi.

Czytaj więcej: Pobił matkę dla pieniędzy!

Z nieoficjalnych informacji wynika, że cierpi na zaburzenia psychiczne. Był już karany m. in. za kradzież z włamaniem.

Źródło: Dziennik Wschodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *