Zderzenie na skrzyżowaniu!

Policjanci z Parczewa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj w Mostach. Na skrzyżowaniu, kierujący citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW. Doszło do zderzenia pojazdów w wyniku, którego kierujący citroenem oraz jego pasażer odnieśli poważne obrażenia. Na miejsce dotarł śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło w czwartek po południu w Mostach w gminie Podedwórze. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, kierujący pojazdem marki Citroen Berlingo wjeżdżając na skrzyżowanie z drogą wojewódzką W812 zlekceważył znak ustąp pierwszeństwo. Wyjechał tym samym wprost pod koła kierującemu pojazdem marki BMW, którym w kierunku Włodawy podróżował 52-latek.

Doszło do zderzenia pojazdów, których siła uderzenia wyrzuciła auta do przydrożnego rowu. W wyniku zderzenia poważne obrażenia odniósł 21-letni kierowca citroena oraz jego 22-letni pasażer.

Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Obaj trafili do szpitala. Badanie alkomatem przeprowadzone na miejscu przez policjantów wykazało, że zarówno kierujący citroenem mieszkaniec Lublina jak i kierujący BMW mieszkaniec Chełma byli trzeźwi.

Czytaj również: Rewitalizacja przyrodnicza 23-hektarowego Parku Ludowego coraz bliżej finiszu! (Galeria)

Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożność na drogach.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *